Бомба на Коларов за еден од најубавите погодоци на Мундијалот во Русија (видео)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Александар Коларов погоди за Србија во дуелот против Костарика за отворање на резултатот од 1:0 со прекрасен погодок од слободен удар.