Бикини костимите немаат шанса во „дуелот“ со нејзините бујни гради


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бујната манекенка е во вечна борба со бикини костимите и другите парчиња облека кои треба да ги скротат нејзините бујни гради, а тоа го покажа и за време на нејзините летни авантури.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Деми Роуз се пофали со низа фотографии од нејзината авантура во Јужноафриканската Република, на кои носи лесни фустанчиња без градник и бикини. И додека таа ужива во летните благодети, дел од атмосферата им пренесе и на своите обожаватели на Инстаграм.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on