Бесниот Реми Гајар – Best Of 2016


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Нема потреба од коментар. Еве пресек од сите негови бесни местенки и откачени будалаштини.