Барселона не губи време да го тргне Меси од Камп Ноу (снимка)


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Легендата веднаш беше отстранета од Камп Ноу. Од клубот не чекаа ни ден за да ја тргнат сликата со ликот на Лионел Меси.