Атрактивната Мараши „жари и пали“ на Инстаграм (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Ориола Мараши е фотомодел од Тирана, која со својот атрактивен изглед за брзо време го освои целиот Балкан.

Мараши а родена е на 18 март 1996 година, моментално студира Музичка академија во Тирана, а желба и е да стане професионална музичарка.

21-годишната Албанка е активна и на социјалните мрежи, а на Инстаграм ја следат повеќе од 178.000 лица.

Оваа девојка е една од најпопуларните од својата земја, а ние сме сигурни дека е една од најубавите.