Алесандричето е секогаш пицната на Инстаграм


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Алесандра Штаба е полска фитнес моделка чие тело е предмет на лакомост на над 320.000 следбеници на нејзиниот Инстаграм профил. А таму таа е секогаш пицната и стокмена за гладните очи на своите фанови.