27 години помладата девојка од диџејот Дејвид Гета е вистинска секс бомба


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Кога не е на подиумите, зад диџејските пултови, славниот француски диџеј Дејвид Гета (51) знае да се опушти по егзотичните места ширум светот. Овој пат, во друштво на неговата 27 години помлада девојка Џесика Ледон уживаа на песочните плажи во Мајами.

Во опуштена атмосфера, им дадоа доволно фотографски материјал на папараците кои беа во близина.

Дејвид и Џесика се во врска од 2015 година, откако една година претходно Гета се разведе од поранешната сопруга со која беа во брак 22 години и имаат две деца.