2016 ГОДИНА ЗА ЗБОГУМ: Славните кои не напуштија годинава на едно место!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Вклучително и напуштањето на Велика Британија на Европската унија.

2016-na-edno-mesto1