Жешко, жешко: Серена Вилијамс знае и „вака“


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Една од светски најдобрите тенисерки во историјата на тенисот, Серена Вилијамс, ја импресионираше јавноста со својот нов изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

Рекордерката по број на освоени Грен слем титули на социјалните мрежи на воодушевување на фановите објави свои разголени фотографии, на кои Серена изгледа навистина секси, и на себе има многу малку облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on