Жешко летно издание на сексапилната Марјана Станојковска


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Една од најпознатите македонски манекенки, модели и дефинитивно најпознатата лото девојка кај нас, Марјана Станојковска, на својот Инстаграм профил распали со сексапил од нејзиното жешко издание за време на летниот одмор.

Атрактивната Марјана знае како да ужива во летните убавини кои комбинираат сонце, плажа и море, а дефинитивно знае и како да ги надразни своите обожаватели со нејзините бујни гради и божествено долги нозе секогаш истакнати во преден план.