Видео: Неверојатен гол за кој зборува цела Англија


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Фантастичен гол, иако на тренинг, постигна играчот на Њукасл, Ајозе Перез за кој денес пишуват сите англиски медиуми.

Погледнете ја мајсторијата на 24-годишниот Шпанец, кој минатата сезона постигна 10 гола во Премиер лигата.