Жешко издание на Софија Вергара од почетоците на нејзината кариера (видео)


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Планетарно најплатената ТВ актерка на денешницата, Софија Вергара, уште на почетокот од својата кариерата беше дел од голем број жешки и провокативни реклами.

Во осумдесетите години се прослави во реклама за Pepsi, кога имала само 17 години. Таа во рекламата се соблекува во бикини пред восхитените момчиња.

По овој рекламен спот почнаа да се нижат понуди, што денеска доведе до статусот на ѕвезда и секс бомба.