Галерии

Жешките „Цедевиташки“ го запалија паркетот

Во „Домот на спортовите“ беше одигрално 13-то коло на АБА лигата, а атмосферата во дуелот помеѓу КК Цедевита и КК Задар дополнително ја вжештија и „Цедевиташките“ кои го „запалија“ паркетот со својот сексапилен перформанс.

Advertisements
To Top