Жешко

Жешката Кински палава и во време на коронавирус епидемија

Атрактивната Кинси Волански која стекна планетарна инстант слава со нејзиното разголено упаѓање на теренот за време на финалниот дуел во Лигата на шампионите меѓу Ливерпул и Тотенхем, не мирува ни во време на епидемија на коронавирусот која ја тресе планетава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Таа „жари и пали“ на социјалните мрежи, поточно на Инстаграм. По споменатиот настан Кинси доби голем број на фанови и следачи кои очигледно не сака да ги разочара, па често споделува разголени фотоградии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Откако пред неколку дена позираше потполно гола, сега објави фотка од „изолација“, но на плажа и тоа во време кога светот е силно погоден од пандемијата на Корона вирусот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

To Top