Запознајте ја секси убавицата со која Винсент Касел ја замени Моника Белучи


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Девојката која го зазеде празното место од Моника Белучи во љубовниот и приватен живот на актерот Винсент Касел, заводливата Тина Кунаки, својот Инстаграм профил го има „наѕидано“ со еден куп провокативни и секси фотки, за другите да пресудат дали е достојна замена на славната италијанска дива.