Музика

Зајн и Свиф со спот за песната од филмот Fifty Shades Darker

Интернационалните музички ѕвезди Зајн и Тејлор Свифт објавија спот за песната I Don’t Wanna Live Forever, прв сингл  од филмот Fifty Shades Darker.

Првата нумера од саундтракот за овој филм стигнува како дует на двете најголеми музички имиња на западниот музички пазар. Песната е напишана специјално за овој филм од страна на Тејлор Свифт, Џек Антоноф и Сем Дју, а ја продуцираше Џек Антоноф.

Advertisements
To Top