За ваква секси учителка сите би се вратиле во школските клупи


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Белоруската учителка по математика Оксана Невеселаја неодамна се прослави на социјалните мрежи кога беше објавена нејзина снимка како држи час во кратко фустанче.

А има и Инстаграм профил, што е дополнително задоволство за нејзините веќе бројни фанови. Да не спомнуваме дека објавува провокативни фотографии, тоа некако веќе се подразбира кога станува збор за Инстаграм.13-10-oksana-neveselaya-02 13-10-oksana-neveselaya-03 13-10-oksana-neveselaya-04 13-10-oksana-neveselaya-0513-10-oksana-neveselaya-01

13-10-oksana-neveselaya-06 13-10-oksana-neveselaya-07 13-10-oksana-neveselaya-08 13-10-oksana-neveselaya-09 13-10-oksana-neveselaya-10 13-10-oksana-neveselaya-11  13-10-oksana-neveselaya-13 13-10-oksana-neveselaya-14 13-10-oksana-neveselaya-15