Во Њујорк на момент се застана: Адриана Лима низ улиците правеше жешки фотки (фото)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Една од најубавите жени на светот, Адриана Лима во петокот сними жежок едиторијал низ улиците на Њујорк.

Иако не беше гола, или во долен веш, 36-годишната Бразилка изгледаше неодоливо секси.

Лима водеше битка со ветрот кој во еден момент и ја подигна сукњата, па покажа малку повеќе од што требаше.