ФОТО: Девојката на Нејмар го „запали“ Инстаграм


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Девојката на Нејмар, Бруна Маркезин повторно ги израдува своите фанови со провокативна фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Бруна на Инстаграм објави секси фотографија во долен веш кој го истакнува нејзините гради и меѓуножје.

you look good today

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

Славната Бразилка има голем број на обожаватели и често објавува провокативни фотографии.

BREATHE. by @brucamoreira

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on