Славни

Во бикини на 62 години – тоа го може само Шерон Стоун

Со огромна доза на самодоверба, храброст и гордост на своето тело и изглед, славната актерка Шерон Стоун нема проблем да позира во бикини и на 62 години.

Актерката на првата фотографија на главата има метална маска од негативецот Доктор Дум од стриповите на Марвел.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

„Ја држи мојата глава на место“, се пошегува Стоун.

На втората фотографија Шерон седи покрај нејзиното куче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Advertisements
To Top