Виц: Секси муабет на телефон


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Што носиш во моментов?

Секси црни гаќички и жешко тесно градниче. Само за тебе ги облеков.

Ајде, ајде. Можеш ти и поубаво да ги опишеш, со поинакви зборови.

Па, 90 насто памук и 10 насто синтетика.