Виц: Самоуверена секретарка


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Влегува секретарката кај шефот и самоуверено му вели:

Од овој момент платата ми е 1.000 евра и имам четири слободни дена во неделата, а работам еден ден.

Шефот се потсмева и саркастично дофрла:

А кој ти го кажа тоа, маче?

Секретарката:

Гинекологот, а и адвокатот ми потврди.