Виц: Новата русокоса комшивка


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Се вселува некоја секси плавуша во нов стан, па ѕвони кај комшиите, да се запознае, да ги поздрави, да заживее.

Добар ден, комшија, јас сум вашата нова комшивка, му вели на соседот кој ја отвора вратата.

Од горе или од долу?, ја прашува тој.

Ехеееј! Чекај малку бе, ти многу брз…уште не сме се запознале како што треба.