Виц: Марка од женска


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Се среќаваат двајца пријатели и едниот го прашува другиот:

“Брат, како рибата што ја ќари синоќа?”

“Остај брат, боли глава типка. Марка женска од глава до пети!”

“Аман бе! Кажувај!”

“Очила Gucci, Armani палто, Yves Saint Laurent ташна, Dolce and Gabbana здолниште, Prada чевли…а во фацата Lacoste.