Виолета од „Бољи живот“ не можеше да најде помал градник за своето бујно деколте


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Во ’80-те беше вистински секс симбол и опасна заводничка, но и денес, на 55 години, изгледа одлично, факт кој нејзините над 66.000 следбеници на Инстаграм добро го знаат.

На последните објавени фотки Лидија Вукичевиќ позира уживајќи на сончевите зраци, а костимот за капење кој го одбрала одвај ги задржува „на место“ нејзините бујни гради.

Нормално, како што следува, и тоа сосема оправдано, нејзините обожаватели ја опсипаа со позитивни коментари и пофалби.