Видео

Викнете му такси на Рамос: Бомбата на Ристовски против Шпанија

Најсветлиот и најубав момент на натпреварот помеѓу Македонија и Шпанија синоќа беше токму голот на Ристовски во брзиот соло продор кој заврши со бомбастичен удар кој заврши во мрежата на „Црвената фурија“.

To Top