Видео: Шарапова без градник и гаќички!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Руската тенисерка Марија Шарапова предизвика големо внимание во тамошните медиуми, откако во една забавна емисија се појави провокативно облечена.

Убавата тенисерка гостуваше во програма во живот, а тамошните медиумите наведуваат дека не носела градник и гаќички.

Интересно, не беа сите воодушевени од тоа што го покажа Шарапова, па имаше и негативни коментари…вие што мислите!?