Видео: Рикардињо повторно го воодушеви светот

Тимот на Рикардињо, Мовистар загуби во финалето од Купот на Шпанија загуби од Хаен со 4:3.

Сепак, потегот на вечерта беше дело на Португалецот, кој уште еднаш покажа зошто е најдобар во светот.