Видео: Перверзиите на Болт и атрактивната манекенка го запалија интернетот!


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Кога не се бави со атлетика и фудбал, тогаш Јусеин Болт сигурно се забавува со убави девојки во ноќни клубови.

Така беше и овој викенд, а друштво на Болт му правеше атрактивната манекенка Захра Елис.

Захра во еден момент ја вклучи камерата и почна да се трие од неговото меѓуножје, а врелата акција веднаш ја сподели на социјалните мрежи.