Видео: Ова е дефинитивно промашување на годината!


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Унактно промашување направи аргентинскиот напаѓач на грчки АЕК, Серхио Араухо на мечот против Астерас.

За среќа на Араухо, АЕК победи со 1:0, но на неговото промашување денес се смее целиот свет….Погледнете!