Видео доказ: Томпсон ја изневерувал Кло Кардашија пред таа да се породи?


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Таткото на првото дете на Кло Кардашијан, Тристан Томпсон, минатиот викенд беше уловен на видеокамери како разменува нежности со непозната девојка, додека Кло се подготвува за породување во Охајо.

За време на престојот во Њујорк, Тристан е забележан како разменува нежности и бакнежи со непозната бринета во ноќен клуб, а неколку часа подоцна заедно се упатуваат кон хотелот во кој тој престојува.

Неговата бремена девојка пак, моментално се подготвува за раѓањето на првото заедничко дете во Кливленд, Охајо.

Никој од Кардашијан-Џенер досега ги нема искоментирано видеата и фото доказите на кои Тристан ја изневерува Кло.

TMZ објави видео од Тристан со уште две жени, кое наводно е снимено во октомври 2017-та, два месеци пред Кло да ја објави својата бременост.