Виц: Разлика во годините


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓На лекар за сексуални совети:

Госпоѓи, вие имате 85 години, а вашиот партнер со кој сакате да имате секс има 25 години. Секој секусален чин меѓу вас е потенцијална опасност која може да резултира со смрт.

Жената: Докторе, што да му правам, ако умре нека умре.