Ужива во спортската пензија и одржува топ форма


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Една од најуспешните и најдобри светски скијачки на сите времиња, Американката Линдзи Вон, ужива и квалитетно го троши времето во „спортската пензија“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

35 годишната Вон покажа дека најмногу се опушта кога облечена во минијатурно бикини кое го истакнува нејзиното совршено тело ужива во друштво на своите најмили,домашните миленици кучињата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Големата скијачка шампионка инаку во последните десетина години редовно важи за една од најубавите и најсексапилни спортистки на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on