Угул гола ви чисти низ дома: Нема маж кој не би посакал ваква куќна помошничка


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Емили Николс е 25-годишна типка од Ливерпул, омажена и мајка на едно дете ги чисти домовите за 45 фунти на час целосно гола.

Единствено што носи на себе од страна на „облека“ се гумените ракавици за чистење, додека средува низ куќа со правосмукалката и пегла за своите клиенти нудисти. Но, Емили тврди дека нејзините клиенти не си дозволуваат сешто и дека се апсолутни џентлмени. Според неа, таа никогаш не се почувствувала како сексуален објект, и покрај тоа што додека работи ја гледаат целосно гола.

„За мене чистењето без облека не е нешто особено, туку сосема нормално“, вели Емили, која пред девет месеци ја родила својата ќерка и започнала да работи во хигиенска фирма, за да може да заработува повеќе по раѓањето на нејзината ќерка.

„Имам голема самодоверба и убаво се чувствувам гола, како нудистка“, вели таа за себе.