Убав момент и средба на Паркот на принцовите


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Интересен момент во Париз се случи пред почетокот на мечот помеѓу ПСЖ и Лајпциг. Бразилецот Роналдињо вчера вечер беше почесен гостин на францускиот клуб, а во таа прилика се сретна со Лионел Меси.