„Црвените ѓаволи“ уживаа во дружба со сексапилната убавица


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Во рамки на нивната турнеа низ САД, фудбалерите на Манчестер Јунајтед беа гости на забава организирана од спортскиот бренд Адидас, после натпреварот со Лос Анџелес Галакси во кој тие победија со 5:2.

Меѓу другите славни фаци на забавата баше и сексапилната Емили Ратајковски, а тоа на фраерите од четата на Мурињо им дојде како „кец на десетка“, па одвај дочекаа да се фотографираат со славната убавица и модел.