КЕЈТ АПТОН ТОПЛЕС: Погледнете како ја турна бранот во вода бујната убавица!


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Ова не е прв пат Кејт Аптон да падне од карпа во морската вода за време на професионална фотосесија. А снимката уште еднаш докажа дека и „моделингот“ си има непријатни страни.

Бомбастичната Кејт Аптон снимаше топлес едиторијал во Аруба, кога еден посилен морски бран буквално ја нокаутираше од карпата на која позираше пред објективите. За среќа, падот не беше опасен, а тука беше и еден тип кој ѝ помогна во ублажување на истиот.

Видеото го сподели славното списание Sports Illustrated, за чии потреби Аптон ја работеше фотосесијата.