Тиаго Силва му даде поклон на Мбапе..цела соблекувална во транс (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Капитенот на ПСЖ, Тиаго Силва му даде интересен поклон на својот млад соиграч Килијан Мбапе.

Бразилецот на Мбапе му поклони маска од нинџа желката Микеланџело,а причината за тоа е што францускиот напаѓач често го споредуваат со нинџа желка.

Мбапе го отвори поклонот, па цела соблекувална почна да се смее…