Светски славниот диџеј е среќник – неговата девојка е вистинска секс бомба

Планетарно славниот диџеј Дејвид Гета до уши е заљубен во неговата 24-години помлада девојка Џесика Ледон, актерка со кубанско потекло. Тие двајца деновиве уживаат на плажа, каде Кубанката го покажа своето секси тело во жешка танга.

Дејвид Гета поради оваа фатална секс бомба ја напушти неговата претходна сопруга Кети, со која беа во брак 22 години и имаат две деца.

Во минијатурното танга бикини Џесика со бомбастичната фигура ги привлекува погледите на сите присутни на плажата, а според изразот на лицето, јасно е дека и Дејвид ужива покрај ваква убавица.