Стриптизот ѝ е бизнис, позирањето хоби – ќерката на фудбалската легенда е секс бомба


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Јавноста ја знае како старлета која обожава да позира разголена, посебно кога знае дека е на мета на папараците прави опасно секси пози, а таквите „случајни“ пози сака и да ги споделува на социјалните мрежи. Сепак, 30-годишната Англичанка наследила и многу карактеристики од нејзиниот татко, легендарниот фудбалер Пол Гаскоњ.

1-12-bjanka-gaskonj1

Не, убавината во никој случај не е една од нив. Бјанка Гаскоњ неодамна го покажа своето тело на грчките плажи, а фотките без задршка ги сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

1-12-bjanka-gaskonj2

1-12-bjanka-gaskonj3

Инаку, таа е успешна и во светот на бизнисот како менаџерка и сопственичка на еден од најпопуларните стриптиз клубови во Лондон.

1-12-bjanka-gaskonj4

1-12-bjanka-gaskonj5

1-12-bjanka-gaskonj6