Славни

Старлетата ветува: Орален секс за цел тим – еве го условот за тоа задоволство

Италијанската старлета која моментално е „на турнеја на која им дава орален секс на гласачите кои кажаа НЕ на референдумот“, даде ново ветување, овој пат упатено до играчите на фудбалскиот клуб Наполи. Им ветува орално задоволување на цела екипа. Условот е еден – мора да ја освојат Лигата на шампионите.

Паола Саолино досега орално задоволуваше над 400 мажи, а целта, како што вели, е да достигне барем милионска бројка. 27-годишната старлета се надева дека ќе ги инспирира фудбалерите од својот омилен клуб Наполи да го направат речиси невозможното и да застанат на фудбалскиот клубски трон на Европа.

„Цел живот навивам за Наполи, па убаво е да се види дека добро им оди“, вели таа за Daily Star. Иако во исполнувањето на нејзиното ветување никој не се сомнева, шансата дека повторно „ќе клекне не на колена“, овој пат пред фудбалерите на Наполи, сепак, е мала.

На патот до „гладните“ усни на Паола на Наполи им стои Реал Мадрид, пречка преку која тешко се преминува.

To Top