Стара си за ова и вака (снимка)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Мадона гостуваше во ток -шоуто на Џими Фалон, The Tonight Show, каде не пропушти да направи егзибиција за да го одржи вниманието на јавноста врз нејзиното име.

Интервјуто го започна со тоа што рече дека гледачите треба да разберат дека уметноста е важна во нашите животи.

„Уметниците се тука за да го нарушат нашиот мир. И се надевам дека го нарушив не само вашиот мир, туку и мирот на луѓето што го гледаа ова шоу, но на добар начин”, изјавила Мадона кон водителот Фалон.

После тоа, таа направила нешто неочекувано. Легна на бирото на водителот, која извика: „Не, не, не, застани“.

Го зеде палтото за да и го покрие задникот за гледачите да не видат премногу, но изгледа дека тоа не и се допадна на Мадона. Кога се симна од масата, го крена фустанот и им го покажа задникот на публиката и гледачите, а водителот ја покри главата со палто.