Стана милионерка со голотија и порнографија – еве што мисли сопругот за тоа


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Светската јавност повеќе ја гледа разголена отколку облечена. Дополнително, благодарение на класично режирана порно снимка стекна слава и милиони, кои продолжи да ги „билда“ и трупа со помош на голотија и мека еротика. Накратко – така некако може да се опише патот на успехот од Ким Кардашијан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

И со право многумина ќе се запрашаат дали и колку тоа му пречи на нејзиниот сопруг, славниот рапер Канје Вест.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ким пред камерите откри дека сопругот Канје воопшто не сака кога таа објавува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи. Популарната старлета истакна дека сопругот Канје сакал да одредува кои нејзини фотографии може да бидат ставени на Инстаграм, и дека многу му пречат нејзините преслободни пози и фотки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Понекогаш мислам дека би требало да бидам малку по конзервативна кога објавувам фотографии на социјалните мрежи, поради тоа што така сака мојот сопруг. Но, јас сакам на светот да му покажам дека се чувствувам одлично во својата кожа и колку напорно вежба, иако знам дека тој ќе се вознемири, истана 38- годишната Ким во шоуто на Елен де Џенерис.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on