Русинка тврди дека спиела со Сноу од Game of Thrones – објави голa фоткa од актерот


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Руската актерка и манекенка Олга Власова тврди дека спиела со Кит Харингтон, ѕвездата од хит серијата Game of Thrones, со кого се запознала во Луксембург.

На Твитер таа објави фотографија на која актерот е гол, а тврди дека тие фотки настанале пред тој да се венча со колешката Рози Лесли.

Според Олга, и после нивната свадба во јуни оваа година, имала жешки средби со Кит. Актерот ги демантира овие тврдења преку неговата агентка.

„Ова е апсолутна лага. Никогаш не сум бил во Луксембург, а дотичната Олга Власова воопшто не ја познавам“, порача Кит преку агентката за Harper’s Bazaar.