Сталоне: „Влегувам во теретаната, кога таму ме чека ова…“


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Славниот холивудски актер Силвестер Сталоне завчера го прослави својот 75-ти роденден, а по тој повод го дочека пријатно изненадување во теретаната. Тимот го изненадил со торта со неговиот лик.

„Влегувам во теретана и таму ме чека ова. Премногу сум им благодарен на луѓето што ги сакам и ги имам во мојот живот. Толку е исполнувачко. Само продолжете да удирате”, напишал Сталоне покрај фотографијата на која тој држи торта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Објавата собрала повеќе од 24.000 коментари за помалку од еден ден. Фановите и пријателите во коментарите му го честитале роденденот.

Покрај тортата, Сталоне објави и фотографија со сопругата и ќерките.

„Моето прекрасно семејство е најдобриот роденденски подарок што можев да го добијам“, напишал тој.