Соработници на Доналд Трамп фатени во секс акција во лифтот (18+)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Само што спласна тензијата после изборот на Доналд Трамп за претседател на САД, нешто друго пикантно макар и посредно поврзано со контроверзниот бизнисмен мораше да се случи.

Имено, двајца соработници од тимот на Доналд Трамп беа снимени од безбедносна камера како имаат секс во лифтот. Тешко дека и двајцата не знаеле оти има камера во лифотот, а од снимката очигледно и не им е баш гајле за тоа.

Нормално, ние не можеме да тврдиме дека овие двајца се дел од политичкиот тим на Трамп, или видеото е пуштено со таква евентуална „патка“ за да се оцрни новиот претседател. Сепак, за тоа ќе почекаме било каква реакција од неговиот тим за односи со јавност, ако воопшто решат да реагираат.