СНИМКА ОД АУДИЦИЈАТА: Шерон Стоун за првпат објави снимка како ја доби најсекси улогата во животот!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Шерон Стоун, една од најпопуларните светски актерки, се прослави со улогата во филмот „Ниски страсти“, каде ја глумеше фаталната Кетрин Тремел.

Потсетете се како Шерон Стоун глумеше во легендарниот „Ниски страсти“.

25 години после премиерата на овој легендарен филм се појави снимка од аудицијата на Шерон Стоун за „Ниски страсти“. Токму актерката ја сподели на својот Твитер профил.