Скарана-смирена: Славниот пар ја обнови љубовната врска


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Познатата манекенка Џиџи Хадид и музичарот Зејн Малик се вратија на старите љубовни патеки и ја обновија нината врска, откако претходно раскинаа во март.

После раскинувањето во март оваа година, Џиџи и Зејн и дадоа втора шанса на својата врска.

A post shared by @tumblrzayn on

Камерите ги уловија на нивната прошетка, а од фотографиите се гледа дека тие се држат за раце и разменуваат нежности.

A post shared by Gossip Room (@gossiproomoff) on

Нивната пауза не траеше долго и тие очигледно не сакаа да кријат дека се повторно заедно.