Шверцери фатени на дело (фото)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Кога станува збор за шверцање на дрога, црн кеш, алкохол и други во одредени услови недозволени работи, испаѓа дека човечката креативност не само што нема крај, туку и постојано прогресира. Еве ги непобитните фотографски докази.

Хероин

iPhone телефони

Кокаин

Кеш

Хероин во ананас

Алкохол во Бахреин

Гулаби во Дубаи

Амфетамин во Ferrero Rocher

Наркотици

Цигари

Кокаин

Амфетамин

Опиум

Метамфетамин во чоколадо

Пиштол во Мики Маус

Кокаин во авокадо

Цигари во топка