Што прави оваа убавица со градите во преден план?


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Сопругата на бугарскиот кечер Мирослав Брњашев вришти од сексапил, па не е ни чудно што на Инстаграм ја следат повеќе од два милиони обожаватели.

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on

Згодната Лана своите фанови често ги чести со жешки фотографии на кои ги комбинира убавината и силата, а последната фотка на која вежба со камионска гума ги импресионираше нејзините следбеници.

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on

Кога ќе ги ѕирнете и другите фотки од Лана, ќе сфатите зошто е толку омилена кај Бугарите.

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on